Palvelut
Valitse taso

Yhteystiedot ja henkilöstö

 

Ohjaamo Lappeenrannassa sinua palvelevat

Minna Tarkiainen

Ohjaamokoordinaattori

p. 0400 654 733

minna.tarkiainen@lappeenranta.fi

 
 

Jenna Kauhanen

Nuorisoneuvoja

p. 040 504 1945

jenna.a.kauhanen@lappeenranta.fi

 

Nina Laine

Ohjaamonuorisotyöntekijä

p.040 504 1946

nina.laine@lappeenranta.fi

 

Milla Tynkkynen

vs. Ohjaamonuorisotyöntekijä

 p.040 653 2963

milla.tynkkynen@lappeenranta.fi

 

 

Hanna Suikkanen

ONNI-hanke kehittämiskoordinaattori
/sosiaalityöntekijä

p. 050 471 7877

hanna.suikkanen@te-toimisto.fi

 

Sirja Niininen

Onni-hanke kehittämisasiantuntija

p. 0295 042 287

sirja.niininen@te-toimisto.fi

 

 

Pirjo Miikki

Asiantuntija, TE-palvelut, nuorten palvelut

p. 0295 042 286

pirjo.miikki@te-toimisto.fi

 

Tomi Laamanen

Asiantuntija, TE-palvelut, nuorten palvelut

p.0295 042 158

tomi.laamanen@te-toimisto.fi

 

Lenia-Marie Modinos

Asiantuntija, TE-palvelut, nuorten palvelut

p. 0295 042 258

lenia-marie.modinos@te-toimisto.fi

 

Maiju Mäntylä

Asiantuntija, TE-palvelut, nuorten palvelut

p.0295 042 219

maiju.mantyla@te-toimisto.fi

 

Liisi.jpg

Liisi Hyväri

Asiantuntija, TE-palvelut, nuorten palvelut

p. 0295 042 057

liisi.hyvari@te-toimisto.fi

 

KämäräinenHeini.png

Heini Kämäräinen

Psykologi, ammatinvalinta- ja uraohjaus

puhelin 0295 042 116

heini.kamarainen@te-toimisto.fi

Ohjaamo_Lappeenranta_rgb_1 valkoinen tausta.png

Ohjaamo Lappeenranta

Anni Swanin katu 7, 53100 Lappeenranta

Aukioloaikoina puhelinnumero Ohjaamoon

0400 154661

ESR-henkilörekisteriseloste


Rekisterin omistaja: Työ- ja elinkeinoministeriö, Tieto-osasto
Rekisterin pitäjä: ESR-hankkeen toteuttaja, Etelä-Karjalan Ohjaamo-hanke

Yhteyshenkilö rekisteriä koskevissa asioissa:
Lappeenrannan kaupunki:
Jenna Ahlberg, jenna.ahlberg (at) lappeenranta.fi, p. +358 400 79 60 35

Työ- ja elinkeinoministeriö:
Hallintoviranomainen / Sirpa Liljeström, sirpa.liljestrom (at) tem.fi, p. +358 295 04 79 81

Osoite: Lappeenrannan kaupunki, hyvinvointi- ja sivistyspalvelut, Jenna Ahlberg, Anni Swanin katu 7, PL 11, 53101 LAPPEENRANTA

EU:n komission hyväksymän Suomen ohjelma-asiakirjan mukaista rahoituksen kohdentumista sekä ohjelma-asiakirjassa Suomelle asetettujen tavoitteiden toteutumista seurataan keräämällä tietoja hankkeisiin osallistuneista henkilöistä. Tämän vuoksi Euroopan sosiaalirahaston rahoittamien hankkeiden kohteena olevien toimenpiteiden osallistujina olevien henkilöiden tiedot kerätään kyseiseen rekisteriin.
Ohjaamon järjestämissä tilaisuuksissa ja koulutuksissa kerätään tilaisuuksiin osallistuvien osallistujatiedot nimilistoin, jotka hävitetään tilaisuuden jälkeen asianmukaisesti.

Lisätietoja henkilötietojen käsittelystä saa rekisterin pitäjältä.
 

Tietosuojaseloste Ohjaamo 240921.docx

Tietosuojaseloste Ohjaamo 240921 pdf.pdf